ЦВК зняла з реєстрації 18 кандидатів у нардепи


Центральна виборча комісія задовільнила заяви 18 кандидатів у народні депутати України про відмову балотуватися на позачергових виборах до Верховної Ради та скасувала їхню реєстрацію

Про це повідомляє прес-служба ЦВК. Об этом сообщает info24.in.ua со ссылкой на СМИ.

З виборчого процесу виключили самовисуванців Майданевича Л. О. в одномандатному виборчому окрузі 17, Демчака Р. Д. в окрузі 18, Бекерову Н. А. в ОВО №26, Кравченка А. Ю. в ОВО №27, Хабібуліна О. Ф., Черняка В. М. в ОВО №36, Луців Е. В. в ОВО №70, Полюсова В. В. в ОВО №76, Ярового О. В. в ОВО №101, Волканова В. А. в ОВО №102, Столяренко Т. М. в ОВО №180, Рибакова О. В. в ОВО №182, Гешка І. Т. в ОВО №202, Супруненка О. І. в ОВО №216, Соломаху А. Г. в ОВО №221.

Також з виборів зняли висунутих від партій кандидатів Євстаф’єву І. С. (партія "Європейська солідарність", ОВО №78), Коваль Л. І. (партія "Сила і честь", ОВО №130) і Середу А. О. (партія "Опозиційний блок", ОВО №183).

  • Нагадаємо, 26 червня ЦВК провела жеребкування та визначила порядок розташування партій в бюлетенях.
  • Суд зобов’язав ЦВК провести повторне жеребкування партій.
  • Лідер "Слуги народу" Дмитро Разумков заявив, що рішення шостого апеляційного адміністративного суду щодо пережеребкування може призвести до зриву дострокових парламентських виборів.
  • Верховний суд України задовольнив апеляцію Центральної виборчої комісії та скасував рішення Шостого апеляційного суду, який зобов’язував провести повторне жеребкування партій.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/u_cvk_znyaly_z_reyestraciyi_18_kandydativ_u_nardepy_za_yikhnimy_zayavamy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя