У Порошенка запевняють, що орден Тараненку - це технічна помилка АП

У Порошенка запевняють, що орден Тараненку — це технічна помилка АП Фото: GETTY IMAGES

"Повідомлення про нагородження цієї людини — це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП", - повідомив керівник прес-служби АП Андрій Жигулін, інформує "Українська правда". Об этом сообщает vesele.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Жигуліна, "документалісти з АП дали не той проект указу".

"Це технічна помилка працівників адміністрації, які готували документ. Людини цієї у правильному указі немає", — запевняє Жигулін.

Він також пояснив, що орден Тараненку не вручали, його, мовляв, навіть не підготували ще.

"Ні. Указ – це тільки заява про те, що орден є. це паперова робота. Потім є різні моменти для їх вручення. Фізичного ордена нема. Тільки на підставі правильного указу, який передається у відділ нагород, уже виготовляється і посвідчення, і сам орден", — підсумував представник АП.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Президент Петро Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора "Дніпропетровського стрілочного заводу" Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 млн грн "Укрзалізниці".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_poroshenka_zapevnyayut_shcho_orden_taranenku__tse_tehnichna_pomylka_ap_290594.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя